Reklam PR
24 Tem 2019 15:32 Son Güncelleme: 24 Tem 2019 15:35

Havva Kızılırmak İletişim Ajansı’na yeni marka!

Türkiye’nin öncü markalarından EMSAN, Hava Kızılırmak İletişim Ajansı ile anlaştı.

Google Haberlere Abone ol

Türkiye’nin önde gelen şirket ve kurumlarına verdiği iletişim danışmanlığı hizmeti ile iletişim sektörünün en çok tercih edilen markası haline dönüşen Havva Kızılırmak İletişim Ajansı, müşteri portföyünü hızla genişletiyor.

Mutfak, sofra ve ev tekstilinde Türkiye’nin dünya markası olan Karaca Grubu’nun mutfak ve sofra grubu markası Emsan’ın iletişim çalışmalarını, Havva Kızılırmak İletişim Ajansı üstlendi. İnşaat, turizm, teknoloji, bilişim, insan kaynakları, perakende ve yapımcılık sektörlerinin yanı sıra dernek, belediye ve proje iletişiminde uzmanlaşan Havva Kızılırmak İletişim Ajansı, Emsan’a stratejik iletişim danışmanlığı kapsamında; marka, lider ve medya iletişimi hizmetleri sunacak.

Havva Kızılırmak İletişim Ajansı’nın portföyünde; Demir İnşaat, Atmaca Şirketler Grubu, Sunny Elektronik, Ng Kütahya Seramik, Ilgın İnşaat, Babacan Holding, Nurus Mobilya, Bak Yapı, Kolen Enerji, Cvk Park Bosphorus Hotel, Esenler Belediyesi, Üsküdar Belediyesi, Antalya Film Festivali, Tügik, Disoder, Vefa Group, Yeşilay Derneği, World Tourism Forum gibi önemli şirket, marka ve organizasyonlar bulunuyor.