Hatice Aslan itiraflarıyla dikkat çekti! Yaşını duyanlar şaştı kaldı

Rol aldığı projelerdeki başarısıyla her daim adından söz ettiren Hatice Aslan'ın 60 yaşında olduğunu öğrenenler şaşkınlığını gizleyemedi. Yüzünde herhangi bir estetik müdahalesi bulunmayan Aslan, "Yüzümdeki çizgileri falan izlemeyi seviyorum" dedi.

Hatice Aslan itiraflarıyla dikkat çekti! Yaşını duyanlar şaştı kaldı - Sayfa 1

Ferhunde Hanımlar ve En Son Babalar Duyar dizileriyle televizyon dünyasına adım atan son olarak Gain'de yayınlanan Hamlet dizisinde Nazan Kesmeci rolüne ve yakında Annemizi Saklarken dizisinde izleyiciyle buluşacak olan Hatice Aslan, güzelliğiyle yıllara meydan okuyor.

122
Hatice Aslan itiraflarıyla dikkat çekti! Yaşını duyanlar şaştı kaldı - Sayfa 2

Önceki akşam Okan Bayülgen'in Uykusuzlar Kulübü programına konuk olan Hatice Aslan'ın 60 yaşında olduğunu duyan izleyiciler şaşkınlığını gizleyemedi. 

222
Hatice Aslan itiraflarıyla dikkat çekti! Yaşını duyanlar şaştı kaldı - Sayfa 3

"HİÇ ESTETİĞİM YOK"

Bayülgen'in estetikle ilgili sorusu üzerine bu zamana kadar herhangi bir işlem yaptırmadığını söyleyen usta oyuncu, "Kendimi gözlemeyi seviyorum. Çizgilerimi falan izliyorum yaşadığım kayıplardan dolayı oluşan beyaz saçlarımı falan gözlemek ve buna müdahale etmemek çok eğlenceli. Herkese de tavsiye ederim" dedi.

322
Hatice Aslan itiraflarıyla dikkat çekti! Yaşını duyanlar şaştı kaldı - Sayfa 4

Fiziği ve güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Hatice Aslan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekmeye devam ediyor.

422