Hatay'da korkunç olay! Hamile kadın ve çocuklarının gizlenmiş cesetleri bulundu

Hatay'da günlerdir kendilerinden haber alınamayan 7 aylık hamile kadın ile 2 çocuğunun cansız bedenleri bulundu. Anne ve çocuklarının tüfekle vurulup su kanaletine gizlendiği belirlendi. Olayla ilgili 2 yıl önce görevden atılan eski köy koruyucusu T.K. (42), jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

Hatay'da korkunç olay! Hamile kadın ve çocuklarının gizlenmiş cesetleri bulundu - Sayfa 1

9 gün önce, bir anda ortadan kaybolan 7 aylık hamile Selma Abacı ile çocukları Kerim ve Azat’tan haber alamayan yakınları, kayıp ihbarında bulundu.

14
Hatay'da korkunç olay! Hamile kadın ve çocuklarının gizlenmiş cesetleri bulundu - Sayfa 2

CANSIZ BEDENLERİ BULUNDU

İskenderun İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, ihbar üzerine harekete geçti. Jandarma ekiplerince başlatılan çalışma kapsamında, İskenderun ilçesi Bekbele Bitişik Yaylası’nda, su kanaletine gizlenmiş halde anne ile 2 çocuğunun cansız bedeni bulundu.

24
Hatay'da korkunç olay! Hamile kadın ve çocuklarının gizlenmiş cesetleri bulundu - Sayfa 3

MORGA KALDIRILDI

Anne ile çocuklarının cansız bedeni, savcılık ve ekiplerin incelemesinin ardından Antakya Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldı.

34
Hatay'da korkunç olay! Hamile kadın ve çocuklarının gizlenmiş cesetleri bulundu - Sayfa 4

ESKİ KÖY KORUCUSU GÖZALTINDA

Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında; eski köy koruyucusu T.K., cinayet şüphelisi olarak jandarma ekiplerince gözaltına alındı. T.K.'nın 2 yıl önce görevden atıldığı öğrenildi. Şüphelinin jandarmadaki sorgusu devam ediyor.

44