Medya
28 Haz 2015 11:12 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:41

Hasan Karakaya ağzını fena bozdu: Paralelci o... çocukları!

Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya, Akit gazetesindeki yazısında "paralel yapı"ya tepki gösterirken "O... çocukları" ifadesini kullandı.

Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya, Gülen cemaatinde varlığı öne sürülen bazı örgütlenmelere yönelik olarak kullanılan "paralel yapı"ya tepki gösterirken "O... çocukları" dedi.

Tayyip Erdoğan'la birlikte Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı uçaklarına davet edilen gazetecilerin başında gelen Hasan Karakaya, Yeni Akit'te yayımlanan yazısının İsrail “Otorite” ise Paralel de “O... Çocuğu”dur!" ara başlığından sonraki bölümünde şu ifadeleri kullandı:

A Haber’de sordular bana:

“İsrail, Sadakataşı Derneği ile birlikte Kudüs’e gitmeye çalışan 4 gazeteciyi Ben Gurion Havaalanı’nda gözaltına alıp, sınırdışı etmiş, ne dersiniz?”

Ne diyeyim ki?..

Sorunun içinde “İsrail” olması yetmiyor mu?..

“İsrail” bu!.. Her şey beklenir ondan!.. Gözaltına alır, tutuklar, zindana atar, işkence eder, öldürür!..

Onlar insan değil ki;

İnsanlık bekle!..

Gazeteci arkadaşlarım Hasan Öztürk, Halime Kökçe, Özden Ayvaz ileHasan Günay’a geçmiş olsun diyorum...

“Terör devleti”nden her şey beklenir... Peki, bu terör devletini “otorite”olarak kabul eden “Paralelci O.... Çocukları”nın son yaptığına ne demeli?..

İnternet sitelerinde;

“IŞİD teröristlerinin Türkiye’den geçerek Kobani’ye gittikleri” gibi “alçakça bir yalan” savurmuşlar ki; bunların yaptığına “alçaklık, kahpelik, vatan hainliği” demek bile az gelir!..

Çünkü bunlar “O.... Çocuğu!”

“O.... Çocukları”ndan da her şey beklenir!