Televizyon
02 Oca 2021 12:27 Son Güncelleme: 02 Oca 2021 12:52

Hasan Can Kaya, Exxen için çizgi film yapıyor! Projede bomba Kibariye detayı!

Youtube'ta Konuşanlar isimli programla dikkat çeken ve Exxen'e transfer olan Hasan Can Kaya, Exxen için yetişkinlere özel çizgi film yapıyor.

Google Haberlere Abone ol

Exxen'in sürpriz projelerinden biri daha ortaya çıktı. Youtube'ta Konuşanlar isimli programıyla ünlenen Hasan Can Kaya Exxen'e "Hayallerim, Aşkım ve Ailem" dizisi ve programın yanı sıra bir de yetişkinler için çizgi film yapacak.

Müziklerini Kibariye yapacak
O Ses Yılbaşı çekimleri sırasında konuşulan proje yerli Simpsons çizgi filmi tarzında olacak. Adı "Ekmek Kapısı" olan çizgi filmin müziklerine ise Kibariye imza atacak.

Kaya'nın dizi filminin kesinleşen oyuncuları: Ezgi Gör ve Tuna Orhan...

'Konuşanlar' ile adından söz ettirmişti
Hasan Can Kaya, 'Konuşanlar' adlı stand-up programı ile tanındı ve geniş hayran kitlesine ulaştı. Aralık 2020'de Exxen adlı platforma taşınan programın YouTube'a yüklenen bölümler yayından kaldırılınca sevenleri ünlü komedyene tepki gösterdi. Ayrıca YouTube'a yüklenen bölümlerin kaldırılmasının ardından programın takipçi sayısında düşüş meydana geldi.

Hasan Can Kaya kimdir?
Türk komedyen ve stand-up komedyenidir. 16 Aralık 1989'da İstanbul'un Güngören ilçesinde doğdu. 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisinde senaristlik yaparken, senarist grubundaki arkadaşlarının desteği ile stand-up yapmaya karar verdi. Leman Kültür Beşiktaş'ta düzenli olarak Stand-up komedi yapmaya başladı. Ocak 2020'de ilk kişisel projesi olan Konuşanlar Talk Show'un çekimlerine başladı.