Spor
09 Oca 2024 14:31 Son Güncelleme: 09 Oca 2024 15:42

Hasan Arat gazeteciyle tartıştı: Töreni terk etti

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Kara Kartal'ın yeni teknik direktörü Fernando Santos için düzenlenen imza töreninde gazeteci Gökhan Dinç’le tartışma çıktı. Dinç bu tartışma üzerine imza törenini terk etti.

Beşiktaş yeni teknik direktörü Fernando Santos için imza töreni düzenlerken Başkan Hasan Arat ile gazeteci Gökhan Dinç'in tartışması törene damga vurdu.

Dinç’in Santos’la yapılan anlaşmanın mali detaylarını sorması üzerine Arat, "Anlaşma hocamız ile bizim aramızda. Bundan sonra anlaşma açıklaması yapmayacağız. Basın da olmayan rakamları yazmaktan vazgeçsin. Dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. SPK kuralları çerçevesinde gereken açıklama yapılır. Siz sadece soru soracaksınız cevabı ben vereceğim" ifadelerini kullandı.

Arat’ın bu sözleri alkışlandı. Bunun üzerine Dinç “Basın toplantısında alkış olduğunu ilk kez görüyorum” diye tepki gösterdi. Arat ise “Bundan sonra çok şey göreceksiniz” dedi.

Dinç tartışma sonrası basın toplantısını terk etti.

2024-2025'İN SONUNA KADAR SÖZLEŞME İMZALANDI

Siyah-Beyazlılardan konuyla ilgili KAP'a yapılan açıklama şöyle:

"Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü konusunda Sayın Fernando Manuel Fernandes Da Costa Santos ile 09.01.2024 (bugün) tarihinden başlamak üzere 2024-2025 sezonu sonuna kadar anlaşmaya varılmıştır."