Magazin
18 Ağu 2022 12:39 Son Güncelleme: 18 Ağu 2022 12:39

Harika Avcı’dan ‘öldü’ haberlerine yanıt! ‘Her lafınız yalan…’

Yeşilçam'da canlandırdığı rollerle bir dönemin starı olan Harika Avcı, hakkında çıkan 'Öldü' haberlerine yanıt vererek, "Her lafınız yalan. Reyting için, takipçi artırmak için gözünüz dönüyor" ifadelerini kullandı.

Uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam sürdüren Harika Avcı, hakkında çıkan 'Öldü' haberlerine tepki gösterdi.

Bir YouTube programında kendisinden söz edilmesine sinirlenen 62 yaşındaki Avcı, tepkisini şu açıklamayla dile getirdi:

"Görüntüme para ödülü koyan, beni öldü olarak haber yapıp eğlenen zavallılar. Sizler nasıl bir omurgasızsınız? Her lafınız yalan. Daha önce de ‘Ulaştım programa gelecek' dediniz. Ne zaman bana ulaştınız da ‘Geleceğim’ dedim? Reyting için, takipçi artırmak için gözünüz dönüyor. Ben bir döneme assolistliğimle damga vurmuş, albümleri, filmleri olan hatta programlar sunmuş biriyim. Beni dilinize dolamadan önce birkaç kez düşünün. En büyük servetim sesim ve sevenlerim. Sahneye dönmem de bir kararıma bakar. Aklım başımda çok şükür."

Harika Avcı ayrıca 'kendisine oynanan oyunlar' yüzünden mesleğinden uzak kaldığını ifade ederek, "Neden ortalarda olmadığım ve özel hayatım kimseyi alakadar eden bir mevzu değil. Dünden bugüne üzerime oynanan oyunları konuşun, yazın. Bu kadın nasıl oldu da çekti kendini? Arkamdan iş çevirenler, kuyumu kazanlar çok oldu. Yüreğiniz varsa sebep olanları bulun çıkarın." ifadelerini kullandı.