Hangi usta oyuncu Menajerimi Ara'ya konuk oluyor?

Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’ dizisinin Pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümünden tanıtım yayınlandı. Dizinin 21. bölüm konuğu usta oyuncu Tamer Levent oluyor.

Hangi usta oyuncu Menajerimi Ara'ya konuk oluyor? - Sayfa 1

Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’nın pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümünden tanıtım yayınlandı. Serkan’ın (Serhat Teoaman) ajansa yeni menajer bulmak için yaptığı mülakatların sonucunda başvuru bile yapmayan Dicle’yi (Ahsen Eroğlu) menajer olarak seçmesi büyük şaşkınlık yaratıyor.


17
Hangi usta oyuncu Menajerimi Ara'ya konuk oluyor? - Sayfa 2

Dizinin 21. bölüm konuğu ise usta oyuncu Tamer Levent oluyor.


27
Hangi usta oyuncu Menajerimi Ara'ya konuk oluyor? - Sayfa 3

‘Menajerimi Ara’ dizisinin yeni bölümü sürprizler ve aksiyonla geliyor. Diziden yayınlanan tanıtımda; Serkan yeni menajer için yaptığı mülakatların sonucunda Dicle’nin seçildiğini açıklıyor. Mülakatlara büyük bir heyecanla hazırlanan Emrah (Semi Sırtıkkızıl) başvuru bile yapmayan Dicle’nin menajer olarak seçilmesine çok bozulurken, Dicle ajansta daha fazla dikkat çekmek istemediği için teklifi reddetmek istiyor.


37
Hangi usta oyuncu Menajerimi Ara'ya konuk oluyor? - Sayfa 4

Kıraç (Barış Falay) ise Dicle’nin pişman olacağı bir karar vermemesi için onunla konuşuyor. Barış (Deniz Can Aktaş) sette yanlışlıkla gerçek kurşunla vurularak hastaneye kaldırılırken, Tamer Levent senaryoda yazanların dışında sette ek sahne çekilmek istenmesinin sonucunda kriz yaşıyor.


47