Hande Sarıoğlu'ndan yeni Ayşe Hatun Önal ifşası! 'Hayali kişilerle...'

Model, oyuncu ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal'ın 'Kocam' notuyla paylaşıp sildiği kare magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü spiker Hande Sarıoğlu canlı yayında 'Metressin' diyerek Ayşe Hatun Önal'ın kocam dediği kişinin ünlü oyuncunun eşi olduğunu açıklamıştı. Sarıoğlu, canlı yayında ifşalara devam etti.

Hande Sarıoğlu'ndan yeni Ayşe Hatun Önal  ifşası! 'Hayali kişilerle...' - Sayfa 1

Dillere pelesenk olan şarkıları ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Ayşe Hatun Önal 'Kocam benim' diyerek erkek arkadaşı ile bir karesini paylaştı. Önal'ın daha sonra sildiği bu kare magazin gündemine bomba gibi düştü.

122
Hande Sarıoğlu'ndan yeni Ayşe Hatun Önal  ifşası! 'Hayali kişilerle...' - Sayfa 2

'METRESSİN' DİYEREK SİNİRLENMİŞTİ
Söylemezsem Olmaz sunucu Hande Sarıoğlu, Ayşe Hatun Önal'ın 'kocam' dediği kişinin ünlü oyuncu Selin Demiratar'ın eşi olduğunu açıkladı. Bu açıklama büyük ses getirirken Hande Sarıoğlu, Önal'a 'Metressin' diyerek tepki göstermişti.

222
Hande Sarıoğlu'ndan yeni Ayşe Hatun Önal  ifşası! 'Hayali kişilerle...' - Sayfa 3

Ünlü spiker canlı yayında ifşalara devam etti. Sarıoğlu; 'Önal'ın Şizofrenik şekilde, akıl tutulması yaşadığı şekilde paylaştığı bu fotoğraf hakkında yeni bilgiler var. Mevzu neymiş biliyor musunuz? Mehmet Ali Çebi ile Selin Demiratar çok mutlular. Aralarında gayet çok güzel bir aşk ve evlilik var.

322
Hande Sarıoğlu'ndan yeni Ayşe Hatun Önal  ifşası! 'Hayali kişilerle...' - Sayfa 4

'ŞİZOFRENİK ŞEKİLDE'
Buradaki konumuz şu Ayşe Hatun Önal şizofrenik şekilde eski sevgilisini paylaştı ve bu fotoğraf eski bir fotoğraf. Asla şuan aralarında bir ilişki yok.

422