Hande Erçel ve Kerem Bürsin sette birbirine girdi! Sen Çal Kapımı bitiyor mu?

Fox TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrolleri Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in aralarına kara kedi girdiği iddia edildi. İddiaya göre kavga sebebiyle çekimler yarıda kaldı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin sette birbirine girdi! Sen Çal Kapımı bitiyor mu? - Sayfa 1

Fox TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrolleri Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in aralarına kara kedi girdiği iddia edildi.

110
Hande Erçel ve Kerem Bürsin sette birbirine girdi! Sen Çal Kapımı bitiyor mu? - Sayfa 2

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in kavgasının ardından çekimler yarıda kesildi.

Mehmet Üstündağ konuyla ilgili olarak bu iddialarda bulundu:

210
Hande Erçel ve Kerem Bürsin sette birbirine girdi! Sen Çal Kapımı bitiyor mu? - Sayfa 3

Çok muhabbet tez ayrılık getirdi

Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, haklarında “Birlikteler mi, değiller mi?” dedikoduları hiç eksik olmayan rol arkadaşları Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in arasına kara kedi girmiş! Aldığım duyumlara göre araları açıldığı için sette kavga eden ikili yüzünden çekimler yarıda kesilmiş.

310
Hande Erçel ve Kerem Bürsin sette birbirine girdi! Sen Çal Kapımı bitiyor mu? - Sayfa 4

Aralarına giren “kara kedi”nin ne olduğunu öğrenemedim ama yapım şirketi, setin tatil edilmesini Hande Erçel’in boyun rahatsızlığına bağlamış. Bir süre önce boynunu inciten ve boyunlukla gezen güzel oyuncu, ağrıları arttığı için çekimlere devam edemeyeceğini söyleyip birkaç gün izin istemiş."

410