Magazin
24 Mar 2021 08:27 Son Güncelleme: 24 Mar 2021 09:33

Hande Erçel-Murat Akdoğan aşkı bitti! Aileden veto yedi!

Hande Arçel-Murat Akdoğan aşkı sona erdi. Akdoğan ailesinin onay vermediği aşk bitti. Murat Akdoğan'ın babası çıkan haberlere sinirlenince ilişkiyi veto etti.

Google Haberlere Abone ol

Magazin gündemindeki ünlü aşk sona erdi. Ünlü oyuncu Hande Erçel ile iş insanı Murat Akdoğan aşkının aileden gelen veto nedeniyle sona erdiği iddia edildi. 

Hürriyet Kelebek yazarı Mehmet Üstündağ köşesinde Hande Erçel-Murat Akdoğan aşkının veto yediğini yazdı. Aileden gelen veto nedeniyle aşkın kısa sürdüğünü ifade eden Üstündağ "Hızlı başladı, çabuk bitti... Sosyal medya takipleşmesi de yakında biter..." dedi. 

Mehmet Üstündağ'ın yazısı şöyle:

Hande Erçel-Murat Akdoğan aşkına aileden veto!

Hande Erçel-Murat Akdoğan aşkı bitti! Bir ay süren aşk, Murat Akdoğan’ın ailesinin Hande Erçel’i veto etmesiyle sona erdi.

Onların ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü! Ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan ünlü oyuncu Hande Erçel ve iş insanı Murat Akdoğan, birbirlerinden çok hoşlanmış kısa süre sonra da sevgili olmuşlardı.

İlişkinin ortaya çıkmasıyla da magazin gündeminin bir numarasına yerleşmişlerdi.

Aldığım duyumlara göre Murat Akdoğan’ın aynı adı taşıyan babası Dr. Murat Akdoğan ortaya düşen haberlerden hiç ama hiç mutlu olmamış! Oğlunun gündeme bu şekilde gelmesine sinirlenen Dr. Akdoğan, ilişkiyi veto etmiş!

Babasını dinleyen Murat Akdoğan ise Hande Erçel’e yolun başında ayrılmalarının daha doğru olacağını söyleyerek ilişkiyi sonlandırmış.
Çift, ayrı yollara gitse de hâlâ birbirlerini sosyal medyadan takip etmeye devam ediyor.

Hızlı başladı, çabuk bitti...

Sosyal medya takipleşmesi de yakında biter...