Magazin
14 Eyl 2020 11:02 Son Güncelleme: 14 Eyl 2020 14:46

Hande Ataizi'nden gazeteciye fırça: ''Terbiyesiz, terbiyesiz konuşma''

Geçen hafta doğum gününü kutlayarak 47 yaşına giren Hande Ataizi kendisine "47 yaşına girdiniz" diyen bir basın mensubuna "Terbiyesiz terbiyesiz konuşma" sözleriyle takıldı.

Google Haberlere Abone ol

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre bir süredir Bodrum'da tatilde olan Hande Ataizi ile nişanlısı Dinç Aydoğdu önceki gün Nişantaşı'ndaydı.

Geçen hafta doğum gününü kutlayarak 47 yaşına giren oyuncu, kendisine "47 yaşına girdiniz" diyen bir basın mensubuna, "Terbiyesiz terbiyesiz konuşma" sözleriyle şakayla takılarak, "Biz enerjileri öyle vermiyoruz, ben daha yeni 27 yaşındayım, arkadaşlarım da öyle diyor" dedi.

Ataizi, sözlerine "Çok güzel iki şey aldım biri Leon'dan, biri annemden, biri de Dinç'den. Oğlum Leon da altı yaşında oldu o da benim gibi eylül doğumlu. Tatil bitti şimdi geldik gerçeğe dönüş, işler güçler durumu şimdilik. Şehir hayatına girdik" diyerek devam etti.

'EN BÜYÜK HEDİYEM OĞLUM' 

Ataizi, oğlu Leon'un doğum günü hediyesi olarak kendisine ne aldığı sorusuna ise "Doğum günü benim için önemli değil ama bir pasta üflemeyince de içim burkuluyor" dedi.

Oyuncu, oğluyla arasında geçen konuşmayı da "Leon'a dedim ki 'Hani benim hediyem?', 'Anne hani ben senin için çok güzel büyük bir hediyeydim?' dedi. Benim için en büyük hediye onun varlığı" sözlerini muhabirlerle paylaştı.