Haluk Levent kolları sıvadı ve tüm gönülleri fethetti!

Sudenur isimli kıza ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi alana özel konser vereceğini ve yemek yapacağını açıklayan Haluk Levent sözünü tuttu.

Haluk Levent kolları sıvadı ve tüm gönülleri fethetti! - Sayfa 1

AHBAP Platformunun kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent, yaptığı hareketle yine tüm gönülleri fethetti. Surenur isimli kızın ihtiyacı olan özel tekerlekli sandalyeyi alan kişinin evinde konser vereceğini ve yemek yapacağını açıklayan Levet, tekerlekli sandalye alınınca kolları sıvadı.

110
Haluk Levent kolları sıvadı ve tüm gönülleri fethetti! - Sayfa 2

Erkut isimli bir hayırseverin mutfağına girip elleriyle makarna yapan Haluk Levent, "Surenur'a ihtiyacı olan özel aracı satın alan Erkut arkadaşımıza söz verdiğim gibi konuk oldum. Ona peynirli biberli kıvırcık makarna , tablacı çoban salatası ve süzme yoğurttan ayran yaptım" dedi.

210
Haluk Levent kolları sıvadı ve tüm gönülleri fethetti! - Sayfa 3

Öte yandan Haluk Levent'in başında olduğu AHBAP derneği, dün Galatasaray Üniversitesi tarafından verilen Sosyal Sorumluluk Ödülü'ne layık görüldü.

310
Haluk Levent kolları sıvadı ve tüm gönülleri fethetti! - Sayfa 4

Ödül töreninden fotoğraf paylaşan Levent, bir ara çıkıp şarkı söylemesine "Ülen madem şarkı söyleteceksiniz "şarkıcı- türkücü" dalında ödül verin. Hem AHBAP'a ödül hem de "abiii gelmişken şarkı söyle yaaa" diyerek espri yaptı.

410