Magazin
20 Nis 2021 00:44 Son Güncelleme: 20 Nis 2021 00:49

Hakan Altun'dan Ebru Gündeş’e olay gönderme! 'Şimdi mumla arıyorlar'

Ünlü sanatçı Hakan Altun'un sosyal medyadan yaptığı paylaşım, 2005’te nişanlanıp ayrıldığı eski sevgilisi Ebru Gündeş'e gönderme olarak yorumlandı.

Ebru Gündeş, Reza Zarrab ve Hadise hakkında ortaya atılan iddialar gündemde şok etkisi yaratırken Ebru Gündeş ile 2005 yılında nişanlanan Hakan Altun Instagram paylaşımıyla eski aşkı yeniden gün yüzüne çıkarttı. Altun'un paylaşımı sosyal medyada, "Ebru Gündeş'e gönderme" şeklinde yorumlandı.

Ebru Gündeş, 11 yıldır evliliğini bitirmek için eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açmış, gerekçe olarak ise eşinin kendisini başka kadınlarla aldattığını hatta o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını ifade etmişti.

Son günlerin magazin gündeminden düşmeyen yasak aşk skandalının ardından Hakan Altun'un paylaşımı ise Ebru Gündeş'e gönderme şeklinde yorumlandı.

''SAKIN ÜZÜLMEYİN DOSTLAR''

Hakan Altun "telefonun başında" şarkısına atıf yaparak; "Sakın üzülmeyin be dostlar! Bence telefonun başında asla boşu boşuna beklemediniz… Zamanında sizi arayamayanlar emin olun ki şimdilerde sizi mumla arıyorlardır. (Ne bileyim içimden geldi)" açıklamasını yazdı.

Sevilen şarkıcının bu paylaşımı sosyal medya kullancıları tarafından, zamanında kendisine "sadakat" testi yapan Ebru Gündeş'e "gönderme" olarak yorumlandı.