Magazin
15 Nis 2024 10:55 Son Güncelleme: 15 Nis 2024 11:05

Hadise'nin cesur dansı tepki çekti! Hareketleri sosyal medyada gündem oldu

Her paylaşımıyla gündem olmayı başaran ünlü şarkıcı Hadise, bayramda Kıbrıs'ta sahne aldı. Dansçılarıyla birlikte dans eden Hadise'nin cesur figürleri sosyal medyayı salladı. Hadise'nin bu dansı magazin gündemine bomba gibi düşerken, tepkilerin de odağına yerleşti.

Her paylaşımıyla gündem olmayı başaran ünlü şarkıcı Hadise, bayramda Kıbrıs'ta sahne aldı. Dansçılarıyla birlikte dans eden Hadise'nin cesur figürleri sosyal medyayı salladı. Hadise'nin bu dansı magazin gündemine bomba gibi düşerken, tepkilerin de odağına yerleşti.

Ünlü şarkıcı Hadise iş insanı Mehmet Dinçerler ile geçtiğimiz sene Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen bir törenle evlenmiş ancak ikili, 5 ay sonra boşanmıştı.

Boşanmanın ardından adı pek çok isimle aşk iddialarına karışan Hadise son olarak kendisinden 10 yaş küçük bir iş insanı ile görüntülenmişti.

Geçtiğimiz haftalarda hakkında çıkan aşk iddialarını yalanlayan Hadise "Kafanıza göre haber yapıyorsunuz, ben arkadaşımla yemek yiyebilirim sohbet edebilirim bu kadar" diyerek tepki göstermişti.

38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz, bayramda Kıbrıs'ta sahne aldı.

Kalça dansı yapan Hadise'nin dans figürleri pek çok kişinin tepkisini çekti. Ünlü şarkıcının dansı fazla erotik bulundu.