Güzellik kraliçesi Ximena Hita, evinde ölü bulundu!

21 yaşındaki güzellik kraliçesi Ximena Hita, Instagram'da "Mutlu Noeller" mesajını yayınladıktan birkaç gün sonra evinde ölü bulundu. Yetkililer, genç kadının ölümünün intihar mı cinayet mi olduğu üzerinde araştırma yapıyor.

Güzellik kraliçesi Ximena Hita, evinde ölü bulundu! - Sayfa 1

Ximena Hita, bir sağlık görevlisi olarak ölümünden önce Meksika'nın Aguascalientes şehrinde resmen hemşire olmaya hazırlanıyordu. Genç model hayalini gerçekleşmeden trajik bir şekilde hayatını kaybetti.


19
Güzellik kraliçesi Ximena Hita, evinde ölü bulundu! - Sayfa 2

Yetkililer, Ximena'nın hayatına son vermiş olabileceği konusunda endişeli ancak ölüm nedeni hala bir sır olarak kalmaya devam ediyor. Polis sözcüsü Mario Garcia, ilk bulgulara göre Hita'nın intihar etmiş olabileceğini belirtti. Fakat ölüm nedeni belirlenmeden önce daha fazla soruşturma yapılması gerektiğini de sözlerine ekledi.


29
Güzellik kraliçesi Ximena Hita, evinde ölü bulundu! - Sayfa 3

Trajik haberin ardından Miss Mexico Organizasyonu, üzüntülerini ifade eden ve Hita'nın ailesine başsağlığı dileyen bir açıklama yaptı.


39
Güzellik kraliçesi Ximena Hita, evinde ölü bulundu! - Sayfa 4

Raporlara göre, Ximena 2019'da Miss Aguascalientes'i kazandı ve bu nedenle 13 Mart'ta yapılması planlanan Miss Mexico 2021'e katılmaya da hak kazandı.


49