Gündem
18 Kas 2020 09:18 Son Güncelleme: 18 Kas 2020 10:25

Gülse Birsel'den korona kısıtlamalarına 'Avrupa Yakası' göndermesi

Ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel, koronavirüs salgını nedeniyle getirilen sokağa çıkma sınırlamasıyla ilgili Instagram'dan ilginç bir paylaşım yaptı. Avrupa Yakası'nda Burhan Altıntop'un olduğu bir sahneyi paylaşan Birsel, takipçilerini güldürdü.

Google Haberlere Abone ol

Avrupa Yakası, Jet Sosyete ve Yalan Dünya dizilerinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel'in Instagram'dan yaptığı esprili paylaşım olay oldu.

AVRUPA YAKASI'NDAKİ O SAHNEYİ PAYLAŞTI
Gülse Birsel, koronavirüs salgını nedeniyle hafta sonları 10.00 ile 20.00 saatleri arası dışında sokağa çıkma sınırlaması uygulanacağının duyurulmasının ardından Instagram hesabından Avrupa Yakası'ndaki bir sahneyi paylaştı.

Avrupa Yakası'nda Burhan Altıntop'un olduğu bir sahneyi Instagram'dan paylaşan Birsel, "Son Covid 19 yasaklarına göre hangi akşam saat kaçta kim tam olarak nerede olacak, paket servis hafta ortası kaça kadar, hafta sonu restorandan tatlı helva getirtme vaktimiz olacak mı yoksa o da 20.00’den sonra şey mi..." notunu yazdı. Birsel'in paylaştığı video kısa sürede 500 binden fazla izlendi.