Magazin
27 Ağu 2017 13:19 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 23:05

Gülse Birsel yeni filminin adını açıkladı! İşte setten ilk kareler...

Gülse Birsel yeni filminin ilk çekimlerini kişisel Instagram hesabından, "Senarist ve yönetmen kafa kafaya verir..." şeklinde paylaştığı fotoğraflarla duyurdu...

Hürriyet yazarı ve senarist Gülse Birsel yeni filmini daha önce ilk kez kendi köşesinden duyurmuş, ancak filmin ismine dair herhangi bir ipucu vermemişti. Birsel, "Filmi yaz sonu çekiyoruz, kışın sinemalarda. Tatlı bir aile komedisi diyelim şimdilik. Yönetmen Ozan Açıktan, yapımcı BKM" diyerek filminin yolda olduğunu söylemişti.

Gülse Birsel'in yeni filminde, Engin Günaydın, Fatih Artman, Demet Evgar, Derya Karadaş, Devrim Yakut gibi ünlü isimlerin oynayacağı belirtiliyor.

Film için "aile komedisi" diyen Birsel, ancak filmin ismini söylememişti. Filmde başka sürprizlerinde bulunduğunu söyleyerek, sevenlerini heyecanlandıran Birsel, kendisinin de filmde yer alacağını ise, "Filmde ben de varım" diye duyurmuştu.

Filmin isminin "Aile Arasında" olacağını ilk kez açıklayan Gülse Birsel, sevenleri tarafından merakla beklenen konuya da böylece açıklık getirmiş oldu.

Birsel, "Aile Arasında" adlı filminin çekiminin ilk gününü kişisel Instagram hesabından, "#Ailearasında sinema filmi ilk gün ilk sahne! Sabah sekiz itibariyle yönetmen koltuğundayım! Rejisörlük çok hoş. Fakat gerçek yönetmen @aciktan derhal fark etti. Dedim "Yav sabahın bu saatinde ben n'aptığımı biliyo muyum?" Kalktım işte sonra, yana geçtim. Ama güzeldi" şeklinde paylaştı.

İşte çekimlerin ilk gününden kareler ve o mesajlar: