Kültür Sanat
01 Ara 2022 00:33 Son Güncelleme: 01 Ara 2022 00:36

Gülse Birsel imzalı "Yılbaşı Gecesi" filminin yayın tarihi belli oldu

Gülse Birsel'in kaleme aldığı, Ozan Açıktan'ın yönettiği Yılbaşı Gecesi filminin yayın tarihi belli oldu.

Birbirleriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların bir arada olduğu bir yılbaşı gecesinde yaşananları konu alan Yılbaşı Gecesi filminin yayın tarihi belli oldu. Disney Plus Türkiye, filmin afişini paylaşırken yayın tarihini de duyurdu.

Box Office Türkiye'nin haberine göre; Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Gülse Birsel'in kaleme aldığı Aile Arasında'yı da yönetmiş olan Ozan Açıktan oturuyor.

Filmin konusu şöyle:

Günlerdir sevdikleriyle birlikte yılbaşı gecesini kutlamayı hayal ederken son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı Didem’in tüm hayallerinin yıkılmasına sebep olur. Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur.

Gülse Birsel imzalı film, 30 Aralık'ta Disney Plus Türkiye'deki yerini alacak.