Magazin
31 Eki 2018 16:50 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:57

Gözaltına alınınca ortaya çıktı! Murat Başoğlu tanınmaz olmuş...

Darp ve tehdit iddiasıyla Bodrum'da gözaltına alınıp ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Murat Başoğlu son haliyle şoke etti.

Gözaltına alınınca ortaya çıktı! Murat Başoğlu tanınmaz olmuş...
Bodrum'un Gündoğan mahallesinde Hande Bermek (48) ile iddiaya göre boşandığı eşi Murat Başoğlu arasında ailevi nedenlerden sözlü tartışma yaşandı. Çıkan tartışmada Hande Bermek'in yanında bulunan arkadaşı Emre Sönmez (47) ile Murat Başoğlu arasında arbede yaşandı. Emre Sönmez ve Murat Başoğlu, daha sonra Bodrum Devlet Hastanesi'ne giderek rapor alıp taburcu oldu.

Olaydan sonra Murat Başoğlu, jandarma tarafından Hande Bermek'i ölümle tehdit ettiği, ayrıca Emre Sönmez'i ise darp ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Adliyeye sevk edilen Başoğlu hakkında 6284 Sayılı ''Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun'' kapsamında, 3 ay süreyle önleyici tedbir uygulanmasına karar verildiği belirtildi.

MURAT BAŞOĞLU TUTUKSUZ YARGILANMAK ÜZERE SERBEST BIRAKILDI

Başoğlu, sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

GÖZALTINA ALINAN MURAT BAŞOĞLU'NUN İLK GÖRÜNTÜLERİ:Murat Başoğlu adliyeye sevkedilirken objektiflere takılan görüntüsüyle şaşkına çevirdi. Saçı sakalı birbirine giren Murat Başoğlu yaşlanmış ve çökmüş haliyle dikkat çekti.ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKMIŞTI

Murat Başoğlu'nun (50) Bodrum'da geçen yıl bir teknede yeğeni Burcu Başoğlu (35) ile sevişirken görüntüleri ortaya çıkmış, aylarca konuşulmuştu.

Skandalın ardından eşinin arkasında duran Hande Bermek, tepkiler artınca 11 Eylül 2017'de evliliğini bitirmişti.

Ancak Hande Bermek ile Murat Başoğlu aynı evde yaşamaya devam etmişti.

Murat Başoğlu ve öz yeğeni Burcu Başoğlu hakkında 'hayasızca davranışta bulunmak' suçlamasıyla 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davada her iki sanık için de geçen mart ayında beraat kararı çıkmıştı.