Görüntüler olay olmuştu! Falakacı kargocu davasında yeni gelişme!

Kayseri'de kargocu Erkan T. para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırmış, görüntüler şaşkına çevirmişti. kargocunun 2 ayrı suçtan toplam 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlanırken sanık ve müşteki eşi gelmeyince duruşma ertelendi. Erkan T., emniyetteki ifadesinde, ''Görüntüler kadınların rızasıyla çekildi. İnternet fenomeni ve para kazanmak istiyordum. Ancak çektiğim görüntüler sosyal medyada uygunsuz görüldüğü için yüklenmedi'' demişti.

Görüntüler olay olmuştu! Falakacı kargocu davasında yeni gelişme! - Sayfa 1

Olay, Melikgazi'ye bağlı Mimsin Şirintepe Mahallesi'nde meydana geldi. Kargo şirketinde çalışan, evli ve 2 çocuk babası Erkan T., maddi durumu iyi olmayan kadınları evine çağırarak, gözlerini uyku bandı, ayaklarını kelepçe ve eşarp ile bağlayıp falakaya yatırdı. Erkan T., falakaya yatırdığı kadınlardan 'güzel' dediklerine 500 TL, 'çirkin' dediklerine ise 250 TL ödeme yaptı. Erkan T., falaka görüntülerini de kayıt altına aldı. Erkan T., başka kadınlara da çektiği videoları gönderdi. Benzer teklifte bulunduğu N.K. isimli kadının savcılığa suç duyurusunda bulunması üzerine Erkan T., gözaltına alındı.

18
Görüntüler olay olmuştu! Falakacı kargocu davasında yeni gelişme! - Sayfa 2

'GÖRÜNTÜLER RIZA İLE ÇEKİLDİ'
Erkan T., emniyetteki ifadesinde, "10 yıldır evliyim. Cep telefonu ile kayıt altına alınan görüntüler kadınların rızası ile çekildi. Kadınların isimlerini hatırlamıyorum. Kadınlarla sosyal medya üzerinden tanışmıştım. Bu görüntüler çekildiğinde evde kimse yoktu. Hiç kimseye zorla bir şey yapmadım. Görüntülerdeki kadınlara para verdim. 

28
Görüntüler olay olmuştu! Falakacı kargocu davasında yeni gelişme! - Sayfa 3

Bu videoları çekerek, internet fenomeni ve para kazanmak istiyordum. Ancak çektiğim görüntüler sosyal medyada uygunsuz görüldüğü için yüklenmedi sonrasında videolar telefonumda duruyordu. Bu olayda kadınların rızası olduğu için suç olabileceğini düşünmedim" dedi.

38
Görüntüler olay olmuştu! Falakacı kargocu davasında yeni gelişme! - Sayfa 4

EŞİ ŞİKAYETÇİ OLMADI
Soruşturma kapsamında Erkan T.'nin eşi H.T.'nin de ifadesine başvuruldu. H.T. ise ifadesinde, "Erkan T. ile 10 yıllık evliyiz, 2 çocuğumuz var. Görüntülerde ayağı eşarpla bağlanarak, falakaya yatırılan kişilerden birisi benim. Eşim, zaman zaman beni falakaya yatırdı. 

48