Magazin
18 Şub 2022 13:43 Son Güncelleme: 18 Şub 2022 13:45

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor! Nikah tarihi belli oldu…

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yıldızı Gökçe Bahadır, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Emir Ersoy'la nikâh masasına oturacağını açıkladı. Ünlü oyuncu, gelinliğinin henüz hazır olmadığını söyledi.

Sezen Aksu'nun albüm çalışmasında birlikte yer aldığı müzisyen Emir Ersoy ile yakın zamanda nikah masasına oturacak olan Gökçe Bahadır, önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı. 

Kuaförden çıkarken görüntülenen Bahadır, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

DÜĞÜN TARİHİNİ AÇIKLADI: “ÇOK HEYECANLIYIZ”

Özel hayatıyla ilgili konuşan Gökçe Bahadır, "Evet arkadaşlar, 25 Şubat'ta düğünümüz var. Hazırlıklar var, çok heyecanlıyız. Malum işler güçler de var. Yoğun bir koşturma içine girdim" dedi.

SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

Çok özel bir evlilik teklifi aldığını ifade eden Bahadır, "Evet, her şey gönlüme göre oldu ancak adı üstünde; 'özel'... 14 Şubat Sevgililer Günü'de sette çalışıyordum. Tabii ki bana da sürpriz oldu" açıklamasını yaptı.

"HALA GELİNLİĞİM HAZIR DEĞİL"

İş yoğunluğu sebebiyle henüz gelinliğinin bile hazır olmadığını belirten ünlü oyuncu, "Arkadaşlar gelinliğim bile hazır değil. Hala yemek arasında gelinlik bakıyorum. İnşallah beğendiğim bir şeyi giyeceğim" şeklinde konuştu.