Gündem
13 Tem 2018 15:14 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:45

Gizli tanık 'kedicik': Adnan Hoca'dan '100 senede bir gelen kurtarıcı' olarak bahsediliyordu

Gizli tanık olan kedicik, Adnan Oktar'ın peygamberlik iddialarını desteklemek için hayvanlarla konuştuğunu söyleyerek kendisini yücelttiğini söyledi.

Gizli tanık 'kedicik': Adnan Hoca'dan '100 senede bir gelen kurtarıcı' olarak bahsediliyordu
Adnan Oktar ve müridlerine yapılan operasyon kapsamında geçmişe dönük davalardaki gizli tanıkların verdiği ifadelerde şaşırtıcı detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

KANDIRILMA YÖNTEMLERİNİ ANLATTI

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik yapılan operasyondan sonra, geçmişe dönük davalarda gizli tanık 'kedicik'in 2013'te verdiği ifadede, örgüte katılan genç kızların kandırılma yöntemlerinde tüyler ürperten detaylar ortaya çıktı.

HAYVANLARLA KONUŞTUĞUNU SÖYLEDİ

Adnan Oktar'ın kızları etkilemek için manevi duygularını kullanarak kızları ağına düşürdüğü ve gizli tanık 'kedicik' Adnan Oktar'ın peygamberlik iddialarını desteklemek için hayvanlarla konuştuğunu söyledi. Adnan Oktar'ın, bu yöntemle örgüte gelen kızların durumdan ilk başlarda şüphelenmemesi ve gözlerinde yücelmesini sağladığını söyledi.

DİNİ KONULAR CİNSELLİK ÜZERİNDEN VERİLİYORDU

"Adnan Hoca'dan '100 senede bir gelen kurtarıcı' olarak bahsediliyordu. Erkeklerle ilişkilerin Kardeşler'e ve Adnan Hoca'ya itaatin bir gereği olduğu, bunun bir 'hizmet' olduğu ve karşılığının da öbür dünyada görüleceği söyleniyordu. Onların arasından ayrılanın da cehenneme gideceği söylenerek sürekli baskı yapılıyordu. Grup üyelerine ağırlığın cinselliğe değil dini bilgilere verilmesi gerektiğini söylediğimde Abi'nin (Adnan Hoca) bu konuları iyi bildiğini, sadece itaat etmem gerektiğini söylediler."

"YATAK ODALARINDA AYNALI DOLAP VARDI"

"Evlerdeki koltuklar genelde altın varaklı aynalar, plazma televizyonlar, şirketlerde de genelde deri koltuklar kullanılarak lüks ve cazip bir hava oluşturuluyordu. Özellikle yatak odalarında yatağın karşısında aynalı bir dolap olurdu. Kişinin kendi boyun bölgesi ve (bazı mahrem noktalarına) bakması haram kabul edildiğinden bu bölgelerin ancak aynaya bakılarak görülebileceği söyleniyordu. Bir gün Ortadoğu'ya hâkim olunacağı, Antalya bölgesinden Tevrat'ın en eski halinin çıkacağı, bunun da bizim kutsal kitabımız ile aynı olacağı söyleniyordu. Kardeşler 'Abi'yi hayvanlarla konuşurken gördüklerini söyleyerek onu gözlerinde büyütmeye çalışıyorlardı.