Magazin
21 Mayıs 2019 16:36 Son Güncelleme: 21 Mayıs 2019 16:39

Gişe rekoru kırmıştı...Enes Batur tüm film gelirini oraya yatırdı!

Türkiye'nin en çok aboneye sahip olan YouTuberları arasında bulunan Enes Batur, geçtiğimiz yıl gişe rekoru kırdığı filminden kazandığı para ile ne yaptığını açıkladı.

Gişe rekoru kırmıştı...Enes Batur tüm film gelirini oraya yatırdı!

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan sosyal medya fenomeni Enes Batur'un ilk filmi 'Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi?' geçtiğimiz yıl 19 Ocak'ta vizyona girmiş ve izlenme rekoru kırmıştı.

Şimdilerde ikinci filmini çıkarmak için gün sayan Batur, ilk filminden kazandığı parayı ne yaptığını anlattı.

"VERGİ BORCUMU KAPATTIM"

YouTube Magazin sayfasında yer alan habere göre; filmleri hakkında konuşan Enes Batur, ilk filmi hakkında "İlk filmden kazandığım parayla vergi borcumu kapattım." şeklinde konuştu.

"TAKİPÇİLERİME 100 BİN TL'LİK ÇEKİLİŞ YAPACAĞIM"

Yeni filmi 'Enes Batur: Gerçek Kahraman' için gün sayan Batur, hayranlarına da bir müjdeli haber verdi. Batur açıklamasında "İkinci film başarılı olur, güzel bir şeyler kazanırsak güzel bir araba almak istiyorum. Eğer film 3 milyon izlenmeyi geçerse takipçilerime 100 bin TL'lik bir çekiliş yapacağım" dedi.

 

FİLMDE KİMLER OLACAK?

Enes Batur'un yeni filminin tanıtım videosunda açılışın bir uzay mekiğinde yapıldığı görülüyorken, ardından yeryüzüne iniyor ve yüzlerini göremediğimiz süper kahraman kostümlü insanlarla karşılaşıyoruz. Filmde Batur'a eşlik eden isimler arasında Cumali Ceber, filmleriyle tanınan fenomen isim Halil Söyletmez, Kafalar Karışık filmi ile beyaz perdeye geçiş yapan Kafalar, Youtube kanalı üyeleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin gibi isimler yer alıyor. Ayrıca teaser'da görüldüğü üzere oyuncu Altan Erkekli de 'Enes Batur Gerçek Kahraman' filminde yer alıyor.