Televizyon
13 Ara 2018 17:28 Son Güncelleme: 14 Ara 2018 10:24

Geri sayım sona erdi! Hakan: Muhafız izleyicilerle buluşuyor!

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi The Protector (Hakan: Muhafız), 14 Aralık Cuma günü tüm dünyada aynı anda izleyiciyle buluşuyor.

The Protector (Hakan: Muhafız) dizisinin Türkiye saati ile 11.00’de, yaklaşık 45 dakikalık 10 bölümden oluşan birinci sezonun tamamına Netflix platformundan erişim sağlanabilecek.

GÜÇLÜ KADROSU DİKKAT ÇEKİYOR

Fantastik drama severlerin heyecanla beklediği dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor.

THE PROTECTOR (HAKAN: MUHAFIZ) KONUSU NEDİR?

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalıçarşı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

ÇAĞATAY ULUSOY

Hakan Kimdir?

Hakan aslında hikayenin başında Kapalıçarsı ortamında büyümüş sıradan bir genç. Hiç beklenmedik bir anda tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğreniyor ve bütün dünyası altüst oluyor. Dizide onun için çizilen kaderi ve bunun yansımalarını görecek seyirci. Fragmanın açılışında denildiği gibi, Hakan’ın hayatı göründüğünden biraz daha karmaşık. Dolayısıyla onu bir anda yüzyıllarca yıl öncesinde dönem kıyafetleri ve imajıyla görebiliyorsunuz.

HAZAR ERGÜÇLÜ

Zeynep Kimdir?

Zeynep dışarıdan çok sert bir kabuğu olan ama içinde çok hassas ve narin bir genç kadın. Dövüş sanatlarında usta olmasının yanında Osmanlı silahları üzerine tez hazırlayan bir akademisyen. Küçükken annesini kaybetmiş ve şefkatli yanını hep gizlemek zorunda kalmış. Hakan ile böyle ortak bir noktaları da var.

AYÇA AYŞİN TURAN

Leyla Kimdir?

Leyla, Faysal’ın genel koordinatörü. Güçlü bir kadın, hep kendi başına bir yerlere gelmiş, kendi ayakları üzerinde durmuş. Mükemmeliyetçi, işine aşık ve tutkulu bir kadın. Sonra Hakan ile karşılaşıyor ve hayatında hep iş olan Leyla’yı bundan sonra aşık bir kadın olarak da görüyoruz.

OKAN YALABIK

Faysal Kimdir?

İş adamı Faysal Erdem. Hakan’ın da imrendiği bir iş adamı. İşinde son derece başarılı, son derece zengin. Hayatla ilgili ilham verici bir algısı var.

MEHMET KURTULUŞ

Mazhar Kimdir?

Mazhar, iş adamı Faysal Erdem’in sağ kolu. Faysal’a çok bağlı, işinde korkusuz bir adam.