Magazin
08 Ara 2021 18:02 Son Güncelleme: 08 Ara 2021 18:22

"Gerçek kürk giymeyi seviyorum" diyen Gülşah Saraçoğlu hayvanseverleri çileden çıkardı!

2. Sayfa programına konuk olan modacı Gülşah Saraçoğlu kürkleri hakkında yaptığı açıklamalarla eleştiri yağmuruna tutuldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının bugünkü konuğu Gülşah Saraçoğlu ve İpek Tanrıyar oldu. Canlı yayına kürk giyerek çıkan Tanrıyar'ın ardından gerçek kürk kullanmayı her fırsatta çok sevdiğini söyleyen Saraçoğlu'nun savunması başta sunucular olmak üzere herkesi kızdırdı.

"KÜRK GİYMEYİ SEVİYORUM, 50 TANE VAR"

Kürk giymeyi sevdiğini ve 50 gerçek kürkü olduğunu söyleyen Saraçoğlu, sunucunun "O derinin o kürkün bir canlıya ait olduğunu düşünüp için cız etmiyor mu?" sorusu üzerine "Eleştiriler umurumda değil, gerçek kürk giymeyi seviyorum. Hayvanlara yapılan zulüm tabi ki de çok acı ama ben o konulara hiç girmiyorum. Hem gösterişli durduğu için ve ısınmak için giyiyorum" dedi.

KÜRKÜNÜ ÇIKARTIP YERE ATTI

Canlı yayındaki sözlerin ardından sinirlenen İpek Tanrıyar ise "Ne kürkmüş be" diyerek üzerinden kürkü çıkartıp yere fırlattı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞIYOR

Gülşah Saraçoğlu'nun sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem olurken binlerce tepki mesajı yağdı. Başta hayvanseverler olmak üzere birçok sosyal medya kullanıcısı "Allah vicdan versin" yorumunu yaptı.

İşte Gülşah Saraçoğlu için yapılan bazı yorumlar...