Gelinim Mutfakta'da gözyaşları sel oldu! Demet Akalın hüngür hüngür ağladı

Gelinim Mutfakta'nın dün yayınlanan bölümünde Filiz hanım, önce eşini sonra da kızını kaybettiğini anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Yarışmacının yanına gelince zor anlar yaşayan sunucu Demet Akalın da dakikalarca gözyaşı döktü.

Gelinim Mutfakta'da gözyaşları sel oldu! Demet Akalın hüngür hüngür ağladı - Sayfa 1

Demet Akalın'ın sunumuyla Kanal D ekranında yayınlanan Gelinim Mutfakta'nın dün ekrana gelen bölümünde duygusal anlar yaşandı. Yarışmacılardan Filiz Kaya, eşinin trafik kazasında hayatını kaybettiğini televizyon öğrendiğini ve sonrasında kızını kanserden dolayı hayatını kaybettiğini anlattı.

19
Gelinim Mutfakta'da gözyaşları sel oldu! Demet Akalın hüngür hüngür ağladı - Sayfa 2

"ÖNCE EŞİM SONRA DA KIZIM ÖLDÜ"

Nilgün hanımın "Hep gülen insanların içinde büyük acılar oluyor" demesi üzerine yaşadıklarını anlatan Filiz hanım, "Eşim trafik kazasında öldü. Gülen insanların içinde gerçekten bir acı vardır. 

29
Gelinim Mutfakta'da gözyaşları sel oldu! Demet Akalın hüngür hüngür ağladı - Sayfa 3

Eşim ölüm haberini televizyondaki haber den duydum. En acı yara da evlat. Eş acısı da yaşadım ama evlat acısı bana çok koydu. Bu öyle bir acı ki hiçbir şeye benzemiyor. Kızımın mezarına bile giderken ah yavrum sen burada nasıl uyuyorsun, yatağın bomboş. Doyamadım ben sana diyorum. Kızım çok akıllıydı, yerini kimse dolduramaz. İlkokul çağında vefat etti. Yaşasaydı benim 26 yaşında kızım olacaktı.

39
Gelinim Mutfakta'da gözyaşları sel oldu! Demet Akalın hüngür hüngür ağladı - Sayfa 4

"KIZIMIN 2 YIL ÖMRÜNÜN KALDIĞINI DUYUNCA HASTANEYİ YIKTIM"

Kızımın beyninde tümör vardı. En kötü kanser türüymüş o da milyonda bir görünüp benim kızıma isabet etmiş. Doktorlar kızımın zekasını ölçünce büyük bir şok geçirdi ve 'bu aşırı zekadan olmuş' dediler. 

49