Garipoğlu’nun otopsi fotoğrafları ortaya çıkmıştı! Karabulut ailesinden dikkat çeken hamle geldi

Münevver Karabulut’u canice katleden ve cezaevindeyken intihar eden Cem Garipoğlu’nun otopsi görüntüleri ortaya çıktı. Gündem olan olayın ardından yeni bir gelişme yaşandı. Otopsi görüntülerine ilişkin hazırlanan rapora karşı dilekçe sunan Karabulut ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, fethi kabir (mezarının açılması) taleplerinin olduğunu belirtti.

Garipoğlu’nun otopsi fotoğrafları ortaya çıkmıştı! Karabulut ailesinden dikkat çeken hamle geldi - Sayfa 1

Münevver Karabulut’u 3 Mart 2009 tarihinde canavarca hisle ve hunharca öldüren Cem Garipoğlu, 2014 yılında Silivri’de kaldığı koğuşta intihar etmişti. Ölen kişinin Cem Garipoğlu olup olmadığı yönündeki iddialar üzerine Karabulut ailesi avukatları aracılığıyla fethi kabir işlemi yapılmasını talep etmiş ancak bu talep Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından reddedilmişti.

116
Garipoğlu’nun otopsi fotoğrafları ortaya çıkmıştı! Karabulut ailesinden dikkat çeken hamle geldi - Sayfa 2

Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'ndan Cem Garipoğlu'nun otopsi sırasında yapılan işlemlerine ait fotoğraflar ve video kayıtlarının hazırlanıp gönderilmesi istenerek dosyaya bilirkişi atanmıştı.

216
Garipoğlu’nun otopsi fotoğrafları ortaya çıkmıştı! Karabulut ailesinden dikkat çeken hamle geldi - Sayfa 3

OTOPSİ GÖRÜNTÜLERİ DE YER ALDI
Tamamlanan bilirkişi raporunun içerisinde Cem Garipoğlu’nun otopsi görüntüleri de yer aldı.

316
Garipoğlu’nun otopsi fotoğrafları ortaya çıkmıştı! Karabulut ailesinden dikkat çeken hamle geldi - Sayfa 4

Öte yandan mağdur Karabulut ailesinin avukatı Rezan Epözdemir tarafından bilirkişi raporuna karşı bir dilekçe sunuldu. Dilekçede, Münevver Karabulut’un Cem Garipoğlu tarafından 3 Mart 2009 tarihinde canavarca hisle ve hunharca katledildiği ve olayın kamuoyu gündemine oturduğu belirtildi.

416