Magazin
08 Mayıs 2019 15:19 Son Güncelleme: 08 Mayıs 2019 23:31

Gani Müjde’den o fişlemeye cevap: Şeref belgesi!

Gani Müjde, Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi'nin Ekrem İmamoğlu'na destek mesajı atan sanatçılar ile ilgili fişleme anlamına gelen "Kayıt" mesajına cevap verdi.

Senarist ve yapımcı Gani Müjde, İmamoğlu'na destek veren sanatçıların listesini Twitter hesabında paylaşayan Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi'ye yanıt verdi. Müjde, Safi'nin paylaştığı listeyi 'takdirname' olarak tanımlayarak, "Bir gün torunlarıma şerefle göstereceğim belge" dedi. 

Ekrem İmamoğlu, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarının iptali ve yenilenmesine ilişkin aldığı kararın ardından yaptığı konuşmada sanatçılar dahil herkesi 'konuşmaya' çağırması üzerine birçok ünlü  isimTwitter’da #HerŞeyÇokGüzelOlacak etiketiyle mesaj paylaşmıştı.

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi de, söz konusu etiketle paylaşımlarda bulunan ünlülerin isimlerini bir kağıda yazarak 'Kayıt' ifadeleriyle Twitter'dan paylaştı.

Gani Müjde, liste hakkında Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Muhammet Bey zahmet buyurmuş benim için bir takdirname hazırlamış. Sağ olsun, var olsun. Bir gün torunlarıma şerefle göstereceğim bir belge bu" dedi.