Kültür Sanat
17 Haz 2022 17:48 Son Güncelleme: 17 Haz 2022 18:03

Game of Thrones hayranlarına müjde! Spin-off dizi geliyor: Jon Snow'da yer alacak

Game of Thrones, 2019 yılında sekizinci sezonu ile ekranlara veda etmişti. Yayınlandığı sürede ilgiyle takip edilen dizi ses getiren yapımlardan biri olmuştu. Kısa bir süre önce de sekiz sezon ekranlarda yer alan Game of Thrones'ın devamının geleceği duyuruldu. Jon Snow'u merkezine alacak dizide Kit Harrington'ın da başrolde olması bekleniyor.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre Game Of Thrones'un devamı olacak bir dizinin geleceği açıklandı. Ayrıca yeni dizide Jon Snow karakterini Kit Harrington canlandıracak.

Game of Thrones'un devamı niteliğinde gelecek olan yeni dizide Kit Harrington, Jon Snow rolünü yeniden üstlenecek. Ünlü oyuncu, acımasız bir dünyada ailesinin değerlerini korumak için mücadele eden bir kahramanı canlandırdığı karakter ile iki defa Emmy'e aday gösterildi. Dizinin 8 ve 9. sezonunda Jon Snow, kendisinin Demir Taht'ın varisi Aegon Targaryen olduğunu öğrendi. Dizinin finalinde ise Westeros'tan sürgün edilerek Kuzey Duvarı'na gitmişti.

Game of Thrones'un devamı niteliğindeki dizi şimdiden hayranlarını heyecanlandırmış durumda. Konuyla ilgili habere göre Jon Snow'a odaklanan devam dizisi üzerinde çalışıldığı ve projenin hayata geçirilmesi durumunda Kit Harrington'ın geri döneceği ifade edildi.