Spor
28 Mayıs 2024 11:32 Son Güncelleme: 28 Mayıs 2024 11:34

Galatasaraylı Eyüp Aydın taraftardan özür diledi

Galatasaray'ın genç futbolcusu Eyüp Aydın şampiyonluk kutlamasında tercih ettiği şarkının yanlış açıldığını söyleyerek taraftarlardan özür diledi.

Galatasaray, şampiyonluğunu Seyrantepe'deki Rams Park'ta kutladı. Sarı-kırmızılarda genç futbolcu Eyüp Aydın'ın sahneye çıktığı "Küskünüm" şarkısı dikkat çekti. Eyüp Aydın seçtiği şarkının yerine bir hata sonucu bu şarkının çaldığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Eyüp Aydın taraftardan özür diledi.

Eyüp Aydın açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Büyük Galatasaray camiasına; Kupa töreninde yaşanan bir karışıklık hakkında sizlere açıklama yapmak istiyorum. Törene çıkarken benim seçtiğim şarkı olan Müslüm Gürses'ten "Seni yazdım" yerine, yanlışlıkla "Küskünüm" şarkısı çalındı. Bu durumun tamamen bir hata sonucu gerçekleştiğini ve kesinlikle benim isteğim doğrultusunda olmadığını belirtmek isterim. Bu yanlış anlaşılma nedeniyle herhangi birine veya Büyük Galatasaray camiasına karşı bir serzenişte bulunduğum düşünülmüş olabilir. Ancak böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Yanlış anlaşılmaya neden olduysa bu karışıklık için hepinizden özür dilerim. Anlayışınız için teşekkür ederim."