Magazin
01 Kas 2017 09:09 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 23:14

Galatasaraylı eski futbolcu, 'eşcinselim' deyip eşinden ayrıldı!

Bir dönem Galatasaray'da da forma giyen A.T. isimli futbolcu, "Artık kendimi erkek gibi hissetmiyorum" diyerek eşinden ayrıldı.

Anadolu kulüplerinden birinde top koşturan A.T, ünlü bir şarkıcıyla aşk yaşadıktan sonra R.A ile tanıştı. Yaklaşık 1.5 yıl birlikte olan çift, 2015'te nikah kıydı. Boğaz manzaralı bir otelde evlenen çift, son aylarda tartışmaya başladı.

İddiaya göre A.T, eşine "Ben artık kendimi erkek gibi hissetmiyorum" diyerek "eşcinsel" olduğunu ve ayrılmak istediğini anlattı. Bu itiraf üzerine şoke olan genç kadın, hemen dava açtı. Hatta hakimden "Eşim gay olduğunu söyledi. Bu yönde rapor alınsın" diyerek boşanmanın buna göre kararlaştırılmasını talep etti. Ancak bu isteği, mahkeme tarafından reddedildi.

BU TÜR BOŞANMA İLK KEZ YAŞANDI

Hakim, 'şiddetli geçimsizlik' nedeniyle de evliliği resmen bitirdi. Her gün yeni bir skandalın patlak verdiği renkli dünyada böyle bir nedenle boşanmanın ilk kez yaşandığı iddia edildi. Magazin aleminde herkesin dilinde olan bu boşanmanın ise bir süre önce gerçekleştiği kaydedildi. (Takvim)