Spor
26 Şub 2024 15:39 Son Güncelleme: 26 Şub 2024 15:44

Galatasaray maçı öncesi Antalyaspor'dan olay iddia! "Çok ciddi istihbaratlar var"

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, Süper Lig'de bugün oynayacakları Galatasaray maçı öncesi yaptığı açıklamada, "Önemli olan bizim bu akşam katledilmememiz. Çok ciddi istihbaratlar var bugün bazı konularda üzerinize gelinecek diye" ifadelerini kullandı.

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe Süper Lig'de bu akşam oynanacak Galatasaray maçı öncesi açıklamalar yaptı. Icardi'nin cezasıyla ilgilenmediklerini ve puan hedeflediklerini bildiren Boztepe, "Önemli olan bizim bu akşam katledilmememiz. Çok ciddi istihbaratlar var bugün bazı konularda üzerinize gelinecek diye" ifadelerini kullandı.

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, Galatasaray maçı öncesi yaşananlarla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

NTV Spor Youtube kanalında "Gündem Spor" programına konuk olan Sinan Boztepe, Icardi'nin cezasıyla ilgilenmediklerini ve maçtan puan ya da puanlar almak istediklerini aktardı.

"CİDDİ İSTİHBARATLAR VAR"

Her maça puan için çıktıklarını söyleyen Sinan Boztepe, "Önemli olan bizim bu akşam katledilmememiz. Çok ciddi istihbaratlar var bugün bazı konularda üzerinize gelinecek diye" ifadelerini kullandı.

Nuri Şahin ile vedalaşıp göreve Sergen Yalçın'ı getirdikleri sürece değinen Boztepe, "Nuri hocaya gitme diyebilme lüksümüz yoktu. Hayatının fırsatını buldu, gurur duyduk. Sergen hocayla fikirlerimiz çabuk uyuştu ve anlaştık" şeklinde konuştu.