Magazin
23 Ağu 2018 09:46 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:49

Funda Arar, Kubat'a meydan okudu

Kurban Bayram’ın 1’inci günü Bodrum’da konser veren Funda Arar Kubat’a meydan okuyacağını söyleyerek ilerde türkü albümü çıkarabileceğini açıkladı.

Bodrum'da Kurban Bayram'nın 1'inci günü Rixos Premium Bodrum'da sahne alan Funda Arar tatilcilere unutulmaz bir bayram gecesi yaşattı.

Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Funda Arar çok yoğun bir tempo ile çalıştığını ifade ederek "Turnemiz vardı, güzel yorgunluklar yaşadık. Marmaris, Datça, Kuşadası'n dan sonra Bodrum'a geldik. Konserlerim çok güzel geçiyor. Bugün bayramımın ilk günü, herkesin bayramını kutluyorum. Bu bayram vesilesiyle her şey güzel olur inşallah" şeklinde konuştu.

'KALBEN'İN ŞARKILARINI VE YAZDIĞI SÖZLERİ BEĞENİYORUM'

Gazetecilerin 'En sevdiğiniz yeni pop sanatçısı kim?' sorusuna 'Kubat' diyerek espri yapan Funda Arar "Çok başarılı arkadaşlarımız var. Ben Kalben'i seviyorum. Onun şarkılarını ve yazdığı sözleri de beğeniyorum" dedi.

'DEĞİŞİKLİĞE AÇIK BİR SANATÇIYIM, KUBAT'A MEYDAN OKUYORUM'

Şarkıcı 'Bir türkü albümü çıkartmayı düşünüyor musunuz?' sorusuna ise 'Kubat'a meydan okuyorum' diyerek "Kubat benim çok yakın bir arkadaşım ve Türk halk müziğinde başarılı bir isim ve çok güzel bir ses. Ben konservatuvarda halk müziği eğitimi de aldım. Neden olmasın belki ilerde olabilir Türk Halk müziği albümü yapmak. Olamaz demem çünkü Türküler bizim. Kökeni Türk yani Türk'e ait demek ilerde neden olmasın. Şimdi yeni arabesk albümü yaptık ve çokta sevilen bir albüm oldu. Önümüzde yine Funda Arar tarzı bir albüm olacaktır. Kafamda çok projeler var. Bir türkü albümü neden olmasın. Değişik projeler yapmayı çok seviyorum ve değişikliğe açık bir sanatçıyım. Kubat'a meydan okuyorum" şeklinde konuştu.