Magazin
14 Oca 2022 19:45 Son Güncelleme: 14 Oca 2022 19:48

Fulya ile Umudun Olsun’da Demet Akalın sürprizi! Ünlü şarkıcı gönülleri fethetti!

FOX TV’de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programına bağlanan ünlü şarkıcı Demet Akalın, böbrek nakli yapılan Gamze’ye sahne kostümlerinden birini göndereceğini ve birlikte sahneye çıkacaklarını söyledi.

Deneyimli haberci Fulya Öztürk, İzmir’in Bayındır ilçesinde, 5 yıldır böbrek yetmezliği rahatsızlığı bulunan ve haftanın 3 günü diyalize giren Gamze Akkavak‘ın hayallerini yeni yılın ilk günlerinde gerçekleştirdi.

 Gamze‘nin inatçı babası İsmet Akkavak‘ı canlı yayında ikna eden başarılı haberci, 39 kiloya kadar düşen Gamze‘nin böbrek naklini yaptırttı ve baba kız ameliyat sonrası ilk kez canlı yayında katıldı.

 Programın sürprizi ise ünlü şarkıcı Demet Akalın‘dan geldi. Akalın, Gamze‘nin durumunu yakından takip ettiğini ve Akkavak Ailesine destek olacağını söyledi.

 Demet Akalın, canlı yayında Fulya Öztürk ve ekibine teşekkür ederek, Gamze‘nin yaşadıkların yakından takip ettiğini ve ameliyatın başarılı geçmesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 Ünlü sanatçının, böbrek nakli olan Gamze‘ye de bir sürprizi vardı. “Sana sahne kostümlerinden birini gönderiyorum. Ve sen o kostümü giyiyorsun ve birlikte sahne çıkıyoruz tamam mı… Kalbim gönlüm seninle pandemi nedeniyle gelemedim ama haberlerini hep aldım. Ayrıca, Gamze’nin durumunu yakından takip etmeye devam edeceğim.” dedi…