Televizyon
02 Ağu 2016 12:10 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 21:26

FOX TV'nin yeni dizisine 3 yeni oyuncu!

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Kalbimdeki Deniz'e 3 yeni oyuncu katıldı.

FOX TV'nin yeni dizisine taze kan geldi. Kalbimdeki Deniz adlı dizinin yapımcılığını Pastel Film'in yaptığı, yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz'ün oturduğu, senaryosunu Funda Çetin'in kalemem aldığı dizinin başrollerinde Kutsi, Özge Özberk ve Yeşim Ceren Bozoğlu rol alıyor.

Dizinin kadrosuna 'Karagül' dizisinden bildiğimiz Sebahat Kumaş, son olarak 'Göç Zamanı' yapımında rol alan Batuhan Ekşi ve yayın hayatı biten 'Hanım Köylü' dizinde yer alan Hazal Adıyaman da dahil oldu.

İddialı dizi yeni yayın döneminde FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşacak....Kalbimdeki Deniz dizisinin başrol oyuncularının diziden bölüm başı ne kadar kazanacakları da belli oldu.

Dizinin çekimleri Ağustos'ta başlayacak. FOX TV'de yayınlanacak olan dizinin başrollerinde rol alan Kutsi ve Özge Özberk'in ne kadar ücret alacağı da netleşti. Kutsi ve Özge Özberk diziden bölüm başı 25 bin TL kazanacak.

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği,yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz'ün yer aldığı, senaryosunu Funda Çetin'in yazdığı dizinin başrollerinde Kutsi, Özge Özberk rol alacak. Merakla beklenen diziye en son 'O Hayat Benim' adlı dizide seyrettiğimiz Yeşim Ceren Bozoğlu'da katıldı.Pastel Film'in 100. bölümüyle sezon finali yapan dizisi 'O Hayat Benim'de oynayan Yeşim Ceren Bozoğlu diziden olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Yapımcı ve Bozoğlu aralarındaki buzları eritip yeni bir sayfa açtılar.