Gündem
31 Ağu 2014 18:17 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:37

Fox TV'nin güzel spikeri dünya evine girdi! (Medyaradar/Özel)

FOX TV ailesinin bugün en mutlu günlerinden biriydi.

FOX ekranlarında hafta sonu Çalar Saat isimli sabah programını sunan güzel ekran yüzü Ezgi Gözeger meslektaşı Onur Özmemiş ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikâhını Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar kıydı.

FOX Ailesi bugün güzel bir heyecanı yaşadı. Kanalın sevilen sempatik yüzü olan ve hafta sonları Çalar Saat isimli programla izleyiciyle buluşan güzel spiker Ezgi Gözeger bugün yine televizyoncu olan meslektaşı Onur Özmemiş ile dünya evine girdi. Beşiktaş Evlendirme Dairesinde gerçekleşen nikâhı Beşiktaş Belediye Başkanı Av Murat Hazinedar kıydı. Genç sunucunun nikâh şahitliğini ise kanalın genel yayın yönetmeni Doğan Şentürk yaptı.
Nikâhta Başkan Hazinedar esprileri ile salondaki davetlileri bir hayli güldürdü. Genç çifte bir ömür mutluluk dileyen Hazinedar, nikâh defterini ise bu kez geline teslim etmedi. Bir değişiklik yapan Başkan Hazinedar defteri Doğan Şentürk’e verdi. Ezgi’nin son derece başarılı olduğunu ve ona her daim güvendiğini söyleyen Şentürk de “Bir evi mutlu eden kadındır, bu defter de evin anahtarı ve Ezgi’nin bunu son derece iyi başaracağına inanıyorum" dedi.
Nikâha Başkan Hazinedar’ın güzelliği ver zarafetiyle dikkat çeken eşi Özlem Hazinedar ile çok sayıda medya mensubu da katıldı…

MEDYARADAR/ÖZEL