Televizyon
28 Haz 2022 14:29 Son Güncelleme: 28 Haz 2022 14:30

Flash TV’nin efsane dizisi ‘Gerçek Kesit’te büyük şok! Çekimlere yeniden başlanmıştı…

90'lı yıllarda Flash TV ekranlarında yayınlandıktan sonra fenomen bir diziye dönüşen ve çekimlerine yeniden başlanan 'Gerçek Kesit' ekranlara dönememe tehlikesi ile karşı karşıya… Efsane yapım şu ana kadar uygun bir yayın mecrası bulamadı.

Gerçek Kesit efsanesini ortaya çıkaran ekip geçtiğimiz ay sessiz sedasız iddialı senaryosu ile çekimlere start verdi.

Yönetmen koltuğuna Orkun Göntem'in oturduğu yardımcı yönetmenliğini Hande Saatçioğlu'nun üstlendiği fenomen dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ederken yapımcıları birçok kanal ve dijital platformun kapısını çaldı. Haber İskelesi’nde yer alan habere göre yapımcılar bu görüşmelerden bekledikleri geri dönüşü alamadı.

 

‘OnlyFans’ gibi cinsel içerikli siteleri de konu edinen ‘Gerçek Kesit’in yeni bölüm çekimleri tüm olumsuzluklara karşın devam ederken, Kurban Bayramı sonrası dizinin akıbeti de belli olacak.

 

Bir döneme damgasını vuran, gerçek hikayelerden uyarlanan televizyon programı 'Gerçek Kesit'in ekranlara geri dönüp dönmeyeceği şimdilik bir muamma. Fenomen yapımı yeniden hayata geçiren yapımcıların radikal bir kararla çekilen bölümleri tozlu raflara kaldırabileceği de gelen haberler arasında.