Magazin
21 Eyl 2012 23:20 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 14:10

FİLMDE GERÇEKTEN SEVİŞECEĞİ PARTNERİ BELLİ OLDU

Lars von Trier'in 'hardcore' ve 'softcore' olmak üzere iki versiyonda çekeceği yeni filmi 'The Nymphomaniac' oyuncu kadrosu tamamlandı.

The Idiots', 'AntiChrist' ve 'Melancholia' gibi 'aykırı' filmlerini yaratıcısı Danimarkalı yönetmen Lars von Trier'in yeni filmi 'The Nymphomaniac'in oyuncu kadrosu Almanya'da bir araya gelip objektiflere poz verdiler.

Bir kadının doğumundan 50 yaşına dek uzanan yaşam sürecindeki cinsel yaşamını konu edinecek olan film; tüm dünyada izlenebilmesi için 'hardcore' ve 'softcore' olarak iki versiyonda çekilecek. Kesinleşen isimler arasında Shia LaBeouf , Charlotte Gainsbourg ve Stellan Skarsgård'ın yanı sıra model Mia Goth ve Stacy Martin kadroya dahil oldu.

KİMİNLE SEVİŞECEĞİ BELLİ OLDU

Geçtiğimiz aylarda filmin  başrol oyuncularından Shia LaBeouf  ise filmdeki seks sahnelerinde rol arkadaşıyla gerçekten sevişeceklerini açıkladı. Verdiği demeçte "Filmde gerçekten sevişeceğiz. Yayınlanması yasak olan kısımlar buzlanacak, onun dışındakiler filmde yer alacak. Agresif bir film olacak." sözlerini söyleyen LaBeouf'ün tamamlanan oyuncu kadrosuyla da partenri belli oldu. İngiliz model Stacy Martin'in ilk oyunculuk deneyimi olacak.