Magazin
08 Ara 2013 13:42 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:48

Film setinde yeni bir aşk mı doğdu?

Ezgi Mola ile Tolga Çevik'in "Patron Mutlu Son İstiyor" filminin setinde başlayan arkadaşlığının aşka dönüştüğü iddiaasına jet bir açıklama geldi.

Google Haberlere Abone ol
Ezgi Mola ile Tolga Çevik'in "Patron Mutlu Son İstiyor" filminin setinde başlayan arkadaşlığının aşka dönüştüğü iddiasına jet bir açıklama geldi.
Hürriyet gazetesinden Arzu Akbaş Zor'un haberinde yer alan iddiaya göre geçtiğimiz yaz Ürgüp'te çekilen “Patron Mutlu Son İstiyor” filminin başrol oyuncuları Tolga Çevik ile Ezgi Mola'nın arkadaşlığı aşka dönüştü. İkili bir süredir gizli gizli görüşüyor.

'EVLİ BİR ADAMA AŞIK OLDUM'

Tolga Çevik'in, aralarındaki yakınlaşmanın ardından Mola'yı ekibine aldığı, yeni gösterisi “Arkadaşım Hoşgeldin”in formatını da ona göre hazırladığı dedikodular arasında. Ünlü komedyen ile sık sık Nişantaşı'ndaki evinde buluşan Mola iddiaya göre yakın arkadaşına “Evet, büyük bir hata yaptığımı biliyorum. Çok direndim ama olmadı, evli bir adama aşık oldum. Ne yapacağımı bilmiyorum” dedi.
Ünlü komedyen Tolga Çevik ise jet bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Bugün ben ve ekip arkadaşım hakkında yayımlanan haber tamamen gerçek dışıdır. Bir hayal ürününden ibaret haber, gerçeği yansıtmadığı gibi, ikimizi de toplum önünde küçük düşüren iddialar içermektedir. Sahne arkadaşımla profesyonel iş ilişkimiz de, dostluğumuz da bu tip iddialarla bozulmayacak kadar güçlüdür.
İlgilenenlerin bilgisine sunarım...