Magazin
17 Mar 2015 11:28 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:07

Fenomen şarkıcının yüzüklerini Sedat Peker taktı

Ferman Toprak ile Hilal Öztürk albüm lansmanında nişanlandı. Ferman Toprak ve Hilal Öztürk'ün yüzüklerini Sedat Peker taktı.

Google Haberlere Abone ol
Şarkıcı Ferman Toprak, yeni albümünün tanıtımında sevgilisi Hilal Öztürk ile nişanlandı.

Sanat,spor ve medya dünyasından seçkin konukların katıldığı geceye Ferman Toprak, alev alev yanan tuzlar içinden çıkarılan pişmiş tavuklar eşliğinde seslendirdiği "Tavukları Pişirmişem" isimli şarkısıyla start verdi.

HİLAL ÖZTÜRK İLE NİŞANLANDI
Ancak Ferman Toprak, büyük sürprizi gecenin ilerleyen saatlerinde yaptı. Uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Hilal Öztürk'ü sahneye davet etti ve nişan yüzüklerini çıkardı.

YÜZÜKLERİ SEDAT PEKER TAKTI
Çiftin nişan yüzüklerini lansmana katılan Sedat Peker taktı. Peker, ikiliyi tebrik de ederek "Allah tamamına erdirsin inşallah. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

"HAYATI TESPİH YAPMIŞIM DEDİK BOL BOL TESBİH DAĞITTIK"
Lansmana yoğun ilgi gösteren davetlilerin alkışları eşliğinde nişanlanan Ferman Toprak "Çok mutluyum. Hem yeni albümümün heyecanını yaşıyorum hem de sevdiğimle nişanlanmanın mutluluğunu yaşıyorum. En güzeli de iki mutluluğumu siz dostlarımla paylaşıyorum. Benden daha mutlusu olur mu? "Hayatı tespih yapmışım" dedik bol bol tesbih dağıttık. Artık "Tavukları pişirmişem" ile bol bol tavuk dağıtacağız" dedi.

SEVGİLİSİYLE DÜET YAPTI
Bu arada albümde yer alan ve sözlerini ortak yazdıkları "Söylesene Sevgili" isimli romantik şarkıda nişanlısı Hilal Öztürk ile düet yapan Ferman Toprak'ın gözlerinin dolduğu da dikkat çekti.