Televizyon
19 Mar 2020 14:39 Son Güncelleme: 19 Mar 2020 14:41

Fenomen dizi coronavirüs kurbanı oldu

16 yıl sonra ekrana dönmesi planlanan, 90'lı ve 2000'li yıllara damga vuran efsane dizi coronavirüs engeline takıldı. Dizinin çekimlerine ne zaman başlanacağı ise açıklanmadı.

Fenomen komedi dizisi Friends’in 16 yıl sonra çevrilecek olan özel bölümü, corona virüs salgını nedeniyle sekteye uğradı. 90’lı ve 2000’li yılların fenomen dizisi Friends’in yeniden çevrimi de coronavirüs kurbanı oldu. Özel bir bölümle ekrana dönecek olan Amerikan komedi dizisinin çekimleri salgın nedeniyle ertelendi.

Ntv'nin haberine göre 1994 ve 2004 yılları arasında ekrana gelen dizinin yeniden çevrimi için çekimler California’daki Warner Bros. Stüdyosu’nda gelecek hafta başlayacaktı. Ertelemenin ardından çekimlerin ne zaman başlayacağı tam olarak açıklanmazken en azından mayıs ayına kadar beklenileceği öğrenildi. Orijinal dizi gibi yeniden çevrimde de Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer başrolleri paylaşacak.

HBO Max’te yayınlanmak üzere çekilecek özel bölümün nisan ayında lansmanı yapılacaktı. Friends, yayınlandığı yıllarda ABD’de 52,5 milyon kişi tarafından izlendi. 2000’li yıllarından en çok izlenen dizinin Türkiye’de de geniş bir hayran kitlesi bulunuyor.