Gündem
28 Mayıs 2019 01:18 Son Güncelleme: 28 Mayıs 2019 09:34

FB TV'den Aziz Yıldırım'a 'doğum günü' yanıtı

Fenerbahçe'nin eski Başkanı Aziz Yıldırım, "Bugün FB TV bir doğum günümü bile kutlamıyor. Orayı ben kurdum, acıları ben çektim." diyerek kulüp televizyonuna tepki göstermişti.

FB TV de eski Başkan Yıldırım'a yanıt vererek o tarihteki görüntüyü sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Silivri'de görülmeye devam edilen davaya bugün Fenerbahçe'nin eski Başkanı Aziz Yıldırım da katıldı. Sarı lacivertli yöneticilerin de Silivri'de hazır bulunduğu duruşmada kararın çıkması bekleniyor. Duruşma sonrası Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım basın toplantısı düzenledi.

Uzun zaman aradan sonra basına açıklamalarda bulunan Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, FB TV'ye sitem etti. Yıldırım, "Ne Aziz Yıldırım'cı olun ne Ali Koç'cu olun. Bugün FB TV bir doğum günümü bile kutlamıyor. Orayı ben kurdum, acıları ben çektim. En büyük paydamız Fenerbahçe olmalı. Böyle olmazsa elimizden Fenerbahçelilik gider. Ben bir daha Fenerbahçe Kulübü'nde görev almayacağım" dedi.

Bu açıklamanın ardından FB TV resmi twitter hesabı yaptığı son paylaşımda, "2 Kasım 2018 FB TV Tarihte Bugün" adlı programın yayınını vererek Aziz Yıldırım'ın doğum gününü kutladıklarını işaret etti.