Magazin
09 Şub 2021 14:43 Son Güncelleme: 09 Şub 2021 14:48

Fatoş Güney: Yılmaz huzurlu bir adam değildi

Bloomberg HT yayınına katılan Fatoş Güney, eşi Yılmaz Güney'le ilgili konuştu.

BloombergHT'de hafta içi her akşam 20.00'da  yayınlanan BBO yapımın yapımcılığını üstlendiği Aslı Şafak'la İşin Aslı’nın konuğu Fatoş Güney oldu.

Yılmaz Güney ile yaşadığı aşkı ve o dönemi anlattığı kitabı ile gündeme gelen Fatoş Güney, yaptığı çarpıcı açıklamalarla dikkat çekti.

“YILMAZ’DAN SONRA TEKRAR AŞIK OLDUM”

“YILMAZ GÜNEY VASİYETİNDE BANA TEKRAR EVLENME DEDİ”

Yılmaz Güney’den sonra sudan çıkmış balık gibi olduğunu söyleyen Fatoş Güney, sonrasında tekrar aşık olduğu için yanlış anlaşılmaktan korktuğunu belirtti. “

Sonra tekrar aşık oldum benim için ne düşündüler hiç bilmiyorum” diyen Güney, yeniden aşık olsa da neden evlenmediğini şu sözlerle açıkladı:

"Asla hiçkimse benim seni sevdiğim kadar sevmeyecek ve evlenme demişti. Bir vasiyetti benim için. O söylediği için değil ben de kendimi evlilik müessesinde görmek istemediğim için evlenmedim.”

“YILMAZ HUZURLU BİR ADAM DEĞİLDİ”

Yılmaz Güney’i hayatına giren başka kimseyle kıyaslamadığını belirten Fatoş Güney o zamanlardan daha huzurlu ilişkiler yaşadığını şu sözlerle dile getirdi.

“O’nun gibi demeyelim de başka türlü diyelim. Mesela ben Yılmaz'la çok huzurlu oldum diyemem. Kendisi huzurlu bir insan olmadığı için”