Magazin
24 Oca 2022 10:51 Son Güncelleme: 24 Oca 2022 10:55

Fatma Girik, Tuba Büyüküstün'ü veliahtı ilan etmişti! "Çok beğeniyorum"

Sağlık sorunları nedeniyle bir süredir yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Fatma Girik, bu sabah hayatını kaybetti. 79 yaşındaki Fatma Girik'in ölüm haberi sevenlerini ve sanatçı dostlarını yasa boğdu. Girik, son verdiği söyleşiler yeniden gündem oldu. Usta oyuncu, son verdiği röportajlardan birinde, "Çok beğeniyorum" dediği Tuba Büyüküstün’ü veliahtı ilan etmişti.

Usta oyuncu Fatma Girik'in hayatını kaybetti. Fatma Girik'in hayatı, filmleri ve açıklamaları yeniden gündeme geldi. Fatma Girik verdiği son röportajlardan birinde veliahtını da açıklamıştı.

Kendisinin veliahtı olarak Tuba Büyüküstün’ü gördüğünü söyleyen ünlü oyuncu, “Müthiş bir kız. Onu kendime de çok benzetiyorum. Dilerim bahtı hep açık olur. Ben bütün gençleri çok seviyorum. Güzel işler yapsınlar istiyorum. Biz yoklukta neler yaptık neler” şeklinde konuşmuştu.

GENÇ OYUNCULARA TAVSİYE
Usta oyuncu Fatma Girik açıklamasında genç oyunculara tavsiye vermiş ve şunları söylemişti:

“Onlar büyük tekniklerin olduğu devirde yaşıyorlar. Bunun kıymetini bilsinler ve yollarından dönmesinler. Her biri yıldız olabilir ama ‘Ben oldum’ havasına girmesinler. Yıldızlar da kayıyor, durmuyor yerinde. Bir sinema filmi ya da dizi ile parlarsın, bir bakmışsın sokakta yürüsen tanıyan yok. O nedenle sinema yolunda mücadele etsinler. Çok çalışsınlar.”