Spor
18 Ağu 2021 18:53 Son Güncelleme: 18 Ağu 2021 18:57

Fatih Terim'den flaş Marcao açıklaması: Bir hata yaptı, cezasını da çekiyor

Randers maçı öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Fatih Terim, Marcao hakkında da açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Randers maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

 Terim, burada takım arkadaşına saldıran Marcao hakkında da konuştu.

 İşte Terim'in açıklamalarından satır başları:

"KOLAY BİR MAÇ OLMAYACAK"

 ''Rakibimizi analiz ettik. Klasik bir Kuzey ülkesi takımıyla oynayacağız. Mücadelesi yüksek, tempolu ve temaslı oyunu seven bir takıma karşı oynayacağız. Kolay bir maç olmayacak ama ben takımıma güveniyorum.

 “MARCAO BİR HATA YAPTI, CEZASINI DA ÇEKİYOR”

 Marcao bir hata yaptı. Cezasını da çekiyor. Daha da çekecekmiş gibi görünüyor. Galatasaray değerlerini, camiamızın en önemli isimlerinden öğrenmemekle kalmayıp aynı zamanla onlarla yaşayarak öğrendim. Galatasaray değerlerini, menfaatlerini sadece dün değil, bundan sonra da en iyi şekilde koruyacağıma herkes emin olabilir.

 “KİMSEDEN BİR ŞEY SAKLAMIYORUZ”

 Değerlerimizden taviz vermeden, kulüp çıkarlarına göre karar vereceğimiz. Kosecki ve Felipe Melo olayları deniyor. Her antrenmanda, soyunma odasında çeşitli hadiseler olur. Ancak bunlar bizim alanımızdır. Biz kimseden bir şey saklamıyoruz. Sadece bizde değil, futbol aleminde her antrenmanda, her koridorda çeşitli olaylar oluyor. Ama bunlar sabah biter, öpüşülür, ayrılırlar. Bu bizim olay. Ama bu olay akredite alanda gerçekleşti. Bunu yönetmek o kadar kolay değil. Kimseden bir şey saklamıyoruz, ama birilerinin dediklerine göre de hareket etmeyeceğiz.

 

Galatasaray menfaatlerini koruyarak ama değerlerlerinden de taviz vermeden devam edeceğiz. ''