Medya
19 Ağu 2021 09:50 Son Güncelleme: 19 Ağu 2021 11:55

Fatih Portakal’dan Erdoğan’a dikkat çeken eleştiri! ‘Bir yöneten olarak…’

Dün akşam katıldığı canlı yayında "Biz ne zaman, hangi şartlarda bir ve beraber olacağız?" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Fatih Portakal’dan dikkat çeken bir cevap geldi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün katıldığı canlı yayında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Dünyanın gündemine oturan Afganistan’daki gelişmeleri yorumlayan Erdoğan, Taliban’dan ılımlı ve itidalli mesajlar geldiğini ifade ederek, bunu memnuniyetle karşıladıklarını ifade etti.

Erdoğan yaptığı açıklamalarda muhalefete de yüklendi. “Biz ne zaman, hangi şartlarda bir ve beraber olacağız? Her zaman karalamak için bir şeyler mi bulmak, söylemek lazım?” diyen Erdoğan, son dönemde yaşanan afetlerle ilgili muhalefetin açıklamalarına yönelik, “Yapılması gerektiği halde yapılmayan bir şey mi vardı da karalama kampanyası sürdürüyorlar?” şeklinde konuştu.

‘AYNI DÜŞÜNCEDE OLMADIĞINIZ…’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu yöndeki açıklamalarına Fatih Portakal’dan tepki geldi. Portakal, Erdoğan’ın "Biz ne zaman, hangi şartlarda bir ve beraber olacağız?" ifadesine “Aynı düşüncede olmadığınız insanlara terörist demeyip, bir yöneten olarak saygı gösterdiğiniz zaman” diye cevap verdi.

İşte o paylaşım…