Gündem
01 Ağu 2023 22:28 Son Güncelleme: 01 Ağu 2023 22:40

Fatih Altaylı ve Mustafa Varank arasında TOGG kavgası! "Bak Mustafa efendi..."

Eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, kendi YouTube kanalında verdiği bir röportajda "TOGG alırım" diyen gazeteci Fatih Altaylı'ya göndermede bulunarak, "Opsiyonlu devam eden Ciner sponsorluğu yetmemiş olacak ki yeni sponsor arayışları başlamış…" dedi. Altaylı ise bunun üzerine "Bak mustafa efendi. Sponsorla çakışan adam arıyorsan çevrene ve aynaya bak. Seviyen benim inemeyeceğim kadar aşağıda olduğu için bu kadarla yetin. Edepli ol." ifadelerini kullandı.

Daha önce de TOGG üzerinden karşı karşıya gelen eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve gazeteci Fatih Altaylı sosyal medya üzerinden yine tartıştı.

Varank, kendi YouTube kanalında verdiği bir röportajda "TOGG alırım. Bu sabah bir mühendis abimle konuştum, TOGG kullanmış bayılmış. Özellikle içi çok güzel. Ön tarafı komple led ekran. Bu kadar iyi led ekran emin olun ki Porsche’de yok. Çok şık yapmışlar. Son derece geniş, ferah, konforlu." diyen Altaylı'nın videosunu paylaşarak, "Opsiyonlu devam eden Ciner sponsorluğu yetmemiş olacak ki yeni sponsor arayışları başlamış…" dedi.

Altaylı ise Varank'a sert çıktı. Varank'ın postuna yanıt veren Altaylı, "Bak mustafa efendi. Sponsorla çakışan adam arıyorsan çevrene ve aynaya bak. Seviyen benim inemeyeceğim kadar aşağıda olduğu için bu kadarla yetin. Edepli ol." ifadelerini kullandı.