Facebook'tan ekran görüntüsü alanlar dikkat! Yeni özellik can sıkacak...

Milyonlarca kullanıcısı olan Facebook ve Facebook Messenger yeni özelliği için kolları sıvadı. Önümüzdeki günlerde uygulamaya geçilecek olan Facebook Messenger'in yeni özelliği şimdiden bile tartışmaları beraberinde getirdi.

Facebook'tan ekran görüntüsü alanlar dikkat! Yeni özellik can sıkacak... - Sayfa 1

Facebook, gizliliği artıran adımlar atmaya devam ediyor. Messenger, SnapChat özelliğinden yola çıkarak hazırladığı bu yeni özellik yakında kullanıcılara ulaşacak.

19
Facebook'tan ekran görüntüsü alanlar dikkat! Yeni özellik can sıkacak... - Sayfa 2

Tüm tartışmaları da beraberinde getiren Facebook'un bu yeni özelliği konusunda oldukça kararlı olduğunu gözüküyor. Peki ortalığı bir anda karıştıran Facebook'un yeni özelliği tam olarak neyi ifade ediyor.

29
Facebook'tan ekran görüntüsü alanlar dikkat! Yeni özellik can sıkacak... - Sayfa 3

Popüler uygulama Facebook, yeni özelliklere doymuyor. Facebook, yeni adıyla Meta'ya ait şirket yakında Android kullanıcılarına yeni bir özellik daha getirecek. Peki kullanıcıların dikkat etmesini gerektiren bir konu var mı? İşte yeni özellik hakkında detaylar...

39
Facebook'tan ekran görüntüsü alanlar dikkat! Yeni özellik can sıkacak... - Sayfa 4

Facebook Messenger gizliliği artıran adımlar atmaya devam ediyor. Messenger, SnapChat özelliğinden yola çıkarak ekran görüntüleri için bildirim ekliyor.

49