Televizyon
09 Eyl 2019 16:06 Son Güncelleme: 09 Eyl 2019 16:50

Ezgi Sertel: Reklam arasında bebeğimi kaybettim

Ekranların sevilen sunucusu Ezgi Sertel, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.

Google Haberlere Abone ol
Ezgi Sertel: Reklam arasında bebeğimi kaybettim

Ünlü sunucu Ezgi Sertel, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. İkiz bebeklerini kucağına almak için gün sayan Sertel, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

İşte, Ezgi Sertel'in açıklamalarından satır başları;

* Geçen sene iki tane düşüğüm olmuştu. Kalbi durmuştu yavrularımın. Doktor 5-6 ay ara verin dedi. Ben sandım ki, evleneceğim isteyince de hamile kalıp doğuracağım. Bu işler öyle olmuyormuş. Sonra 'ben beklemek istemek istemiyorum, bir taşla iki kuş olsun' dedim. Tüp bebek yaptık.

* Eşimle beraber doktora gitmiştik. Denemeden 10 gün sonra kontrole gidİyorsunuz çünkü...Çok şaşırdık. Çünkü ilk denemede tutmaz diyorlardı. Ben onları ultrasonda görünce ağladım.

* Ozan (Ozan Çobanoğlu) ile biz 3-4 tane sinema filmi çektik. Orada hep nişanlıydık, sevgiliydik, arkadaştık. Sonrasında tekrar 'Tek Türkiye' dizisinde oynadık. Orada da yine sevgiliydik, evlendik.

* Ozan 'ben bir oyuncuyla yapamam' demiş. Sonra bir gün 'Ezgi'yi Allah sahibine bağışlasın yok ya bana bağışlasın' demiş.

* Ben ilk bebeğimi kaybettiğimi hiç paylaşmadım. Çünkü daha 6 haftalıktı, çok yeniydi. Kendi içimde yaşadım. 'İlk bebeklerde olur' dediler.

* İkincisinde teve2'de program yapıyordum. Reklam arasında düşük yaptım. Yayına giremedim, sonra girdim kapanışı yaptım ve hastaneye kaldırıldım. O zaman bebek 7 haftalıktı.

* Çok acı bir şey. İkincisinde 'neden?' diyorsunuz. Her şey yolundaydı. Sonra bir ağrıyla, bir anda olan bir şey. Tepki de veremedim. Etrafımı sakinleştirdim.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4 aylık hamile olan, ikiz bebek bekleyen Ezgi Sertel, geçen yıl televizyon programı yaptığı sırada başından geçen talihsiz olayı anlattı: “Reklam arasında bebeğimi kaybettim.”

TEMİZ MAGAZİN, TEMİZ GÜNDEM (@2.sayfaofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()